SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor

3 posters
YazarMesaj
Dahlia*
Moderatör
Dahlia*

Kadın
Lakap : Cissy

Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor Empty
MesajKonu: Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor   Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor EmptyPerş. Tem. 02, 2009 12:53 pm

M. Jackson öldükten sonrada iftiralardan, teorilerden ve iddaalardan kurtulamadı. Hakkında bir sürü iddaa çıktı ama bu iddaa en büyüğüydü.

Ölmedi, sığınakta yaşıyor

Michael Jackson'ın ölmediği, Elvis Presley ile birlikte gizli bir sığınakta yaşadığı öne sürülerek şöyle deniyor:
"Elvis Presley'nin kendisini ölmüş gibi göstermek amacıyla Graceland'ın altına yaptırdığı gizli yedi katlı sığınakla ilgili sırrı kesin duymuşsunuzdur. Michael Jackson şu anda orada Elvis ile birlikte yaşıyor ve diğer 'ölü' ünlülerle. Onun için artık üzülmenize gerek yok."

Sabah Gazetesinden alıntıdır.
http://twitter.com/SkandyDahlia
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor   Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor EmptyCuma Tem. 03, 2009 12:16 pm

Bu tür şeyleri okuyunca gülüyorum yani.Gülüp giçiyorum diyemeyeceğim .Çünkü böyle şeyleri ciddi ciddi düşünenler var demek ki.Üzülüyorum açıkçası...Elvis ve Michael neden böyle bir şey yapsınlar ki.Michael zaten yeniden sahnelere dönmek için almıyor muydu o kadar ilacı.Bir düşünseler keşke.
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın
Lakap : Us

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor   Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor EmptyCuma Tem. 03, 2009 2:31 pm

Öffff ne aptalca şeyler, deli mi bu millet? xD
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor   Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor EmptyC.tesi Tem. 04, 2009 6:45 am

Katılıyorum sana Aysu'cuğum.. Mad Sad

Michael Jackson ölmedi Elvis Presley ile yaşıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-