SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

3 posters
YazarMesaj
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın
Lakap : Us

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street Empty
MesajKonu: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street   Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 8:23 am

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 241220081143459709cp1

OYUNCULAR;

Johnny Depp(Sweeney Todd)
Helena Bonham Carter (Mrs. Lovett)
Alan Rickman (Judge Turpin)
Timothy Spall (Beadle Bamford)
Christopher Lee (Gentleman Ghost)
Sacha Baron Cohen (Signor Adolfo Pirelli)

Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi

Filmde Johnny Depp, haksız yere hapse gönderilen, ve sadece bu acımasız ceza için değil, karısı ile kızına olanların üzücü sonuçları için de intikam yemini eden Benjamin Barker’ı, Helena Bonham Carter ise onun saplantılı ölçüde kararlı suç ortağı Bayan Nellie Lovett’ı canlandırıyor.
Barker, Sweeney Todd kimliğine bürünerek Bayan Lovett’ın pastanesinin üzerindeki, eskiden kendine ait olan berber dükkanına geri döner. Amacı, karısı Lucy’yi ve küçük kızını ondan çalmak için alçak yardımcısı Beadle Bamford’la (Timothy Spall) birlikte kendisini uydurma bir suçla uzaklara gönderen Yargıç Turpin’i (Alan Rickman) gözlemektir.

Bayan Lovett, Barker’a, Yargıç Turpin tarafından iğfal edilen karısının kendisini zehirlediğini söyler. Bu arada, rakibi olan gösterişli İtalyan berber Pirelli (Sacha Baron Cohen), Barker’ı kimliğini ifşa etmekle tehdit edince, Barker onu boğazını keserek öldürür. Cesetle ne yapacağını bilemezken, Bayan Lovett bu krizi, sallantıda olan işini kurtarmak için çözüm olarak görür ve turtalarını insan etiyle doldurmayı önerir.

Sweeney, yargıcın gözlerini Johanna’ya (Jayne Wisener), yani Sweeney’nin ergenlik çağına gelmiş kızına diktiğini fark eder. Yargıç, Johanna’nın vesayetini elinde tutmaktadır. Evde hapis hayatı yaşayan Johanna bir gün Sweeney’yi denizden kurtarmış olan genç denizci Anthony (Jamie Campbell Bower) tarafından fark edilir. Genç kıza delice aşık olan Anthony onu kurtarıp evlenmeye yemin eder.

Bu arada, Bayan Lovett’ın turtaları çok geçmeden Londra’da dillere destan olur ve satış patlaması yapar. Bayan Lovett saygınlık kazanmayı ve Sweeney’yle evlenip deniz kenarında yaşamayı düşlemektedir. Yanlarında, evlatlık olarak alacağı, Pirelli’nin eski asistanı Toby de (Edward Sanders) olacaktır. Fakat Sweeney’nin aklında intikamdan başka bir şey yoktur; başka herkes ya da her şeye zarar verecek olsa da.
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street   Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street EmptyCuma Nis. 03, 2009 12:32 pm

Çok güzel yaa..Gerçekten harika.Johnny yine muhteşemdi.
Filmin konusu da çok etkileyici.Sıkılmadan defalarca izledim.Daha çok izlerim Very Happy
Canım çok sağol =)
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street   Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street EmptyCuma Nis. 03, 2009 12:38 pm

Ben de bayılarak izlemiştim. Johnny'nin sesinin güzelliğini de görüyoruz burada. xD
Ne demek hayatım. Wink
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street   Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street EmptyCuma Nis. 03, 2009 12:40 pm

Johnny zatem müzikle de ilgileniyor sanırım.Hatta bir grubu vardı diye biliyorum..Filmde söylediği şarkıları çok aradım ama bulamadım maalesef.
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street   Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street EmptyCuma Nis. 03, 2009 12:48 pm

Evet, ben de duymuştum. Hatta adını da biliyordum ama aklımda değil şimdi. Bende bütün albümü var canım. Sana tavsiye; Emule'yi indirip oradan yükle. Emule müzik indirme programının adı ve arşiv şeklinde tüm albümü indirebilirsin. www.inndir.com
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street   Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street EmptyCuma Nis. 03, 2009 12:50 pm

Birtanem çok teşekkür ederim..Emule'yi indirip yüklerim o zaman.Ay nasıl sevindim anlatamam canım (: Sağol yeniden..
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street   Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street EmptyCuma Nis. 03, 2009 12:51 pm

Ne demek canım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. (:
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street   Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street EmptyCuma Nis. 03, 2009 12:56 pm

Oldun canım fazlasıyla oldun hem de =)
Çok aramıştım çünkü..Ve sonunda yine gülümsettin beni canım =)
Çok seviyorum seni çok teşekkürler canım.Hem başka indirmek isteyenler için de yeni bir paylaşım yapmış oldun..(;
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street   Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street EmptyCuma Nis. 03, 2009 1:08 pm

Sevindirik oldum o zaman! Very Happy Ben de seni seviyorum canım!! (=
Mrs Keynes
Moderatör
Mrs Keynes

Kadın

MesajKonu: Geri: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street   Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 1:08 am

Favorim favorim favorim favorim favorim favorim favorim favorim!!!
Bu filmin üstüne tanımam!!
Johnny fanlığımın başladığı yer (:

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
1 sayfadaki 1 sayfası