SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Skandar Facebook kullanıyor mu?

+26
* Melodi ~
sena&lt3skandar
rockysara
mine93
skander kaynes kolik kız
Edmund-Skandar
sanane96
basak45
aşkısı**asena**
^^//!!CeMrE!!//^^
skandar_elizabeth_blair
gözde
Paradise City
-qizZém-
Anteia
turkish_delight
skandarfan
skandar_elf
*Moonbeam.
SkandarManiac
skandy*irem
İpek_S.K
!!!Sis!!!
*skndr*&*nemesis*
Skandy**
Skandar4ever
30 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Skandar4ever

Skandar4ever

Kadın

Skandar Facebook kullanıyor mu? Empty
MesajKonu: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 8:03 am

Ben facebook kullanıyorum ve facebookta pageLerime skandarn pageini de ekledmm
sora skandar keynes adında biiri oraya fotoğraf ekLedi ve arkadaşının facebookunu kullandıını pagesi de öyle düzenLediini söyLedii msjLar için tşkkür etti fLnn acaba skandar olabilir mi bi de fotoğraf ekledi ama skandare çok benzemiodu mrk edenler

Facebooktan PageLerden Skandar Keynes yazabilri
Skandy**
Admin
Skandy**

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 7:38 am

bence vardır ama gidip de keriz gibi tahmin edilebilecek türden bir face alıcağını sanmıyorum. Genelde böyle ünlüler ya takma adla alıyor yada hiç almıyor.. (=

yinede bende bir umut eklemiştim biara skandar keynes i xD
https://skandartr.yetkin-forum.com
Skandar4ever

Skandar4ever

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 12:26 pm

Very Happy Elimizdenn geLeni yapmaa çalışıorus bisdee Very Happy Açsa noLur yani Very Happy
*skndr*&*nemesis*

*skndr*&*nemesis*

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyCuma Ağus. 22, 2008 6:05 am

offf kullansada bis nasıl bulcas ki saten facekook ta onun adına bir sürü kişi var Sad
*skndr*&*nemesis*

*skndr*&*nemesis*

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyCuma Ağus. 22, 2008 6:07 am

ekledin noldu peki kabul etmiş mi scratch
!!!Sis!!!

!!!Sis!!!

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyCuma Ağus. 22, 2008 6:08 am

Ya facebook kullanmazlar ama Skandar Keynes Yazınca gelir o fan clubun den.Anna popplewell'ın da var.Ve diğer oyuncularında fan club olarak var
Skandar4ever

Skandar4ever

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyCuma Ağus. 22, 2008 2:38 pm

eet bn ztn hepsine üyeymm(:
İpek_S.K

İpek_S.K

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 3:33 am

Skandar'ın facebooku vardır bencede ama herkez tarafından eklenemiyordur... Add as friend gözükmüosa büyük bi ihtimal o gercek Skandar Keynes'ın profilidir diye düşünüyorum Wink
Skandar4ever

Skandar4ever

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:28 am

evet bncede xD
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyCuma Ağus. 29, 2008 8:55 am

evte bence dee... bi sürü kişi açmış Skandar Keynes adıyla ama İpek'in dedii gibi herkes ekliemiodur O'nu bence Sad( yaa neden yaa !!
SkandarManiac

SkandarManiac

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyPaz Ağus. 31, 2008 1:45 pm

gaLiba skandar'ın facebook u oLmadığını duymuştum biyerden ama emin değilim inş. vardır..Birde Skandar4ever, o bahsettiğin skandar profiLinin Linkini verebiLirmisin?
Skandar4ever

Skandar4ever

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 10:00 am

skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 11:06 am

cnm albümdeki dördüncü fotoyu bi yerde görmüştm Skandar'n fotosu die ama bilmiyorum tabii die fotoları pek çıkaramadım Rolling Eyes off..!
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın
Lakap : Us

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 11:34 am

4. deki Skandar. O belli de diğerleri Skandar değil. Very Happy Hele o sırf kas olan hiç değil kesinlikle! Very Happy

[quote="Skandar4ever"]taby:D

https://www.facebook.com/pages/Skandar-Keynes/23883928227?ref=s&refurl=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fs.php%3Fq%3Dskandar%2Bkeynes%26init%3Dq%26k%3D100000000020%26sf%3Dt

bu da fotoğraf aLbümü bnce bu fotoLar skandarn deil ama .. Yorum sizin

https://www.facebook.com/album.php?aid=48691&id=23883928227[/quote]

Bir de bu sadece fan page. Onun hesabı değil ki... scratch

En son Lunaqua tarafından Çarş. Nis. 01, 2009 9:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
skandar_elf

skandar_elf

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 8:38 am

4. deki kesin skandar 3. de bi yerde görmüştüm skandarmış güya .. bence 2.de skandar olabilir ama bilmiyorum .. 1.fotonun skandar olduuna hayatta inanmam öle foto çekmez herhalde yuh xD

En son skandar_elf tarafından Salı Eyl. 02, 2008 12:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 10:37 am

2. Skandar değil çünkü Skandar'ın burnu çok tatlıdır. Very Happy

En son Lunaqua tarafından Çarş. Nis. 01, 2009 9:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
skandar_elf

skandar_elf

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:11 am

doru söledn xD ama bilmiom hepte yüzü gözükmüo ..

bakın facebookta ne buldum

Skandar Facebook kullanıyor mu? Asasql9
Skandar Facebook kullanıyor mu? W674

tam gözükmüo ama skandar olduuna emnm xD yanında yine o kız var uyuz ya bula bula onu mu buldun skandar xD
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:44 am

off evet ben de gördm onu ve deliye döndüm ya bence Skandar daha iilerine layık..dediğin gibi bunu buldu bula bula yaa Crying or Very sad her fotoya girmese de olmucakk üffff yaa Sad umarım eski bi fotodur :/

bu arada ben de 1.fotodakinin Skandar olduna inanmam bi defa dudaı benzemio xD
skandar_elf

skandar_elf

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:53 am

bencede o kadar ünlüsün tmm sevgilisi olması doğal ama niye o yani o kız o kadar güzel deilki hatta hiç deil xD hıh Sad
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:58 am

evet evet katılıyorum o kadar kız warken niye o en azından güsel biri olsa güzelmiş diye az da olsa avunmaya çalışırız yanii :/
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 12:06 pm

Ben de gördüm o foto. yu Face'de ve ekledim. Kim bilir belki kız onun adıyla almıştır Face'i. Very Happy Ayrıca kendi açımdan çirkin olması iyi. Belli ki güzellerden hoşlanmıyor. xD Ben de güzel değilim belki beni de beğenir. xD Very Happy Ve ayrıca zaten hep ünlüler çirkin kızlardan hoşlanır. Hehe Very Happy

En son Lunaqua tarafından Çarş. Nis. 01, 2009 9:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
skandar_elf

skandar_elf

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 12:08 pm

hayır o kızın adı liberty carlin miş arattırın onun adına bi profil çıkıo ordada bi foto var bi erkekle ya o skandarsa ?
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 12:10 pm

Ben de biliyorum da isminin Liberty olduğunu ne arayacağım şimdi. Bir dk. hay ben bu Liberty'nin yaa! Sad

En son Lunaqua tarafından Çarş. Nis. 01, 2009 9:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
skandar_elf

skandar_elf

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 12:12 pm

ya facebookta arkadaş arıosun ya işte yani ismini fln yaz bi profil çıkıo xD liberty carlin die bi erkeğin kucağında fotosu var da bakarsınz o skandar olmasın diom Very Happy
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? EmptySalı Eyl. 02, 2008 12:13 pm

Ohaaa! Skandar kucağına oturtmaz kimseyi! Böhüüüü Sad

En son Lunaqua tarafından Çarş. Nis. 01, 2009 9:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Skandar Facebook kullanıyor mu?
1 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
 Similar topics
-
» Sitemizin Facebook Grubu
» Skandar Fan
» Skandar!