SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri

3 posters
YazarMesaj
Dahlia*
Moderatör
Dahlia*

Kadın
Lakap : Cissy

Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri Empty
MesajKonu: Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri   Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri EmptyPaz Ekim 11, 2009 8:29 am

Peter Pevensie
Pevensie kardeşlerin en büyüğü Peter Pevensie. Rolün William Moseley´e verilmesi uygun görüldü. Narnia´daki maceraları sırasında Peter´ın geçirdiği dönüşümden etkilendiğini belirten William Moseley, portresini çizdiği karakterle ilgili olarak şu yorumu yapıyor:
"Peter o esrarengiz dolaba ilk girdiğinde henüz çocuktur. Narnia´ya girdiği andan itibaren değişim süreci hızlanır. Öykü sonlandığında Peter artık olgunlaşmış bir erkektir. Filmin çekim süresi içinde aynı deneyimi ben de yaşadım, olgunlaştığımı hissettim. Peter gibi ben de kendi ailemin en büyük oğluyum. Aynı onun gibi ben de neyin doğru, neyin yanlış olduğu konusunda kafa yordum. Bu dört rolde oynayan her oyuncunun seçilişinde belirli bir neden/gerekçe vardı. Canlandırdığımız karakterlere benziyorduk. Çekimler sırasında bunun büyük faydasını gördük."

~

Susan Pevensie
Anna Popplewell, filmde portresini çizdiği Susan Pevensie karakterini şu sözlerle yorumluyor: "Filmdeki her karakterin kendine özgü bir yolculuğu vardır. Susan´ınki de diğerlerinden farklı değildir. Peter gibi o da küçük kardeşlerini koruyup gözetme zorunluluğu hisseder. Bu kadar büyük sorumluluk alınca hızla olgunlaştığını görürüz. Narnia´ya ilk geldiğinde yeteri kadar olgunlaşmış olduğunu düşünmektedir. Oradaki maceralar sırasında değişik fikirlere açık olmayı öğrenir. Sonuçta yaşadığı değişim olumlu yöndedir. Olgunlaştığını düşünmenin yeterli olmadığını, çocuk olmaktan korkmaması gerektiğini öğrenir. Bu yolculuk onu her açıdan değiştirecektir."

~

Edmund Pevensie
"The Lion, The Witch and The Wardrobe"u ilk olarak 8 yaşındayken okuduğunu belirten küçük aktör Skandar Keynes, bu karakterle ilgili gözlemlerini şu sözlerle dile getiriyor:
"Kitabı okuduğumde en çok Edmund´u beğenmiştim. Portresini çizdiğim bu karakterin diğerlerini ezip geçtiğini düşünüyorum. Bence en iyi karakter Edmund´dur. Ayrıca bana da çok benziyor. Tıpkı benim gibi o da ailenin zorba ruhlu çocuğudur. Kolayca baştan çıkmak gibi bir eğilimi vardır. Küçük kız kardeşi Lucy ile sürekli dalga geçer. Ancak sonuçta Narnia onu da değiştirir ve daha iyi bir çocuk yapar. Radikal bir değişimden geçerek ailesini takdir etmeye başlar."

~

Lucy Pevensie
Lucy Pevensie rolünde kamera karşısına geçen 10 yaşındaki küçük oyuncu Georgie Henley, portresini çizdiği bu karakterin özelliklerini şu sözlerle tanımlıyor: "Lucy birçok açıdan bana benziyordu. Bu yüzden o karaktere bürünmek benim için zor olmadı. Lucy ailenin en küçüğüdür. Öykünün başlangıcında hiç kimse onun fikirlerini ciddiye almaz. Dolabı açtığı zaman kendisini yepyeni bir dünyada bulur. Karşısına çıkan Narnia ülkesi, Lucy´nin duygularının belirli bir anlam kazandığı yer olduğu için orada bulunmaktan mutludur."
http://twitter.com/SkandyDahlia
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri   Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri EmptyPerş. Ekim 15, 2009 10:01 am

Voov..Teşekkürler canım (:
Daha önce okumamıştım sanırım..
Dahlia*
Moderatör
Dahlia*

Kadın
Lakap : Cissy

MesajKonu: Geri: Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri   Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri EmptyCuma Ekim 16, 2009 5:11 pm

Ne demek İrem'ciğim Very Happy
http://twitter.com/SkandyDahlia
SkndR_cnS_keyneS

SkndR_cnS_keyneS

Kadın

MesajKonu: Geri: Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri   Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri EmptyCuma Tem. 09, 2010 10:20 am

Skandar gibi ben de en çok Admunp'u beğendim...
Bana benziyor bir kere... Ben de kolay baştan çıkarım, zorba ruhluyum ve kardeşimle dalga geçerim...Ama artık ben de ne olursa olsun ailemi taktir ediyorum... Ayrıce ben de çok güzel kapak ederim.2, filmde olduğu gibi... Laughing Laughing Laughing
http://hoon.yetkinforum.net/forum

Oyuncuların Canlandırdığı Karakterler Hakkındaki Düşünceleri
1 sayfadaki 1 sayfası