SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bugün Çok Özel!

4 posters
YazarMesaj
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın
Lakap : Us

Bugün Çok Özel! Empty
MesajKonu: Bugün Çok Özel!   Bugün Çok Özel! EmptySalı Eyl. 08, 2009 7:28 pm

Başlıkta da belirttiğim gibi bugün çok özel... En azıdan benim için çünküüü bugün biriciğimin, üzümlü kekimin, İrem'imin doğum günü!
Ona en başta iyi ki doğdun, iyi ki benimlesin! demek hatta haykırmak istiyorum. =)

Bilirsiniz ki herkesin hayatta birçok arkadaşı olur; Sevimlisi, kurnazı, çıkarcısı, hırsızı, inatçısı, iyisi, kötüsü... Aslında onları arkadaş yapan hepsinden öte sadece iyi günlerde yanımızda olmalarıdır.

Ama bir de dostlarımız vardır ki onlar bizim için iyiliğin sembolüdür adeta; Başımız dara düştüğünde yanımıza koşarlar, ellerinden geldiğince bize yardım etmek isterler ve iyi günümüzde de kötü günümüzde de yanımızda olurlar, bizleri her kötü yanımızla kabul ederler: Ne dış görünüşü ne de bazı katlanılmaz huylarımızı dert ederler.

Bunların dışında bir de kardeşlerimiz dediklerimiz vardır ki onları tanımlamaya kelimeler yetmez...
Onlar canımızdır adeta, birer parçamızdır ve onların ne olursa olsun, iyi gün kötü gün demeden yanımızda olacaklarını biliriz, bizleri kalpten sevdiklerini göstermelerine gerek yoktur çünkü içimizdeki birşey onların bizi sevdiğini söyler.

Ben bugün Tanrı'ma bana bir kardeş verdiği için teşekkür etmek istiyorum. Ne olursa olsun benim yanımda olacağını bildiğim, canımın bir parçası olan bir kardeş verdiği için şükrediyorum. Beni ne dersem diyeyim dinleyen, saçma salak davranışlarımı olduğu gibi kabul eden ve kalbimde boş duran yeri dolduran bir kardeş verdiği için şükrediyorum.
İçime onu kaybetme korkusu da bırakmadığı için şükrediyorum çünkü insan parçasından ayrılamaz.En azından ben ondan ayrılamam o benden ayrılmak istese bile. (=

Bugün dünyaya bir melek indi ve şimdi onun doğum gününü en içten, en kalpten gelen bir sevinçle kutluyorum; İyi ki doğdun kardeşim! Nice mutlu senelere hep beraber erişelim!

Ayçu I love you İyem
Forever and ever...
[bask]ander

[bask]ander

Kadın
Lakap : Th Girl . Basaktos Bskender&kaulitz

Bugün Çok Özel! Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Çok Özel!   Bugün Çok Özel! EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 5:02 am

Doğum Günün Kutlu Olsun Canım.. Very Happy
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

Bugün Çok Özel! Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Çok Özel!   Bugün Çok Özel! EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 5:51 pm

Aysu'mm , birtanem , canım dostum...
İnan şu an ne yazacağımı dahi bilemiyorum.Bu yaşattıkların , hissettirdiklerin o kadar özel o kadar muhteşem şeyler ki..Ne söylesem az kalır senin gibi bir insanın yanında.Her ne kadar gerçek insanlar senin de anlattığın gibi azalmış olsa da ben sana 'insan' diyemiyorum..Çünkü neredeyse herkesin yüreği nasır tutmuş..Artık öyle bir yerdeyiz ki ; kime nasıl güveneceğimizi bilemiyoruz.Böyle acınılası bir zamanda seni tanımış olmak her şeyin ötesinde..

Öncelikle sana kendimden bile daha çok güvenebiliyorum..Tüm içtenliğimle söylüyorum bunu.Konu ne olursa olsun daima yanımda olacağını , o yüreğin gibi tertemiz tutabilmeyi başarabildiğin düşüncelerini benden asla esirgemeyeceğini , onların beni asla yarı yolda bırakmayacağını ve daima en gerçeklerin senin o güzel düşüncelerin , öğütlerin olduğunu biliyorum.Hiç tereddüt etmeden bir insanın sözlerine güvenebiliyorsan ve dediklerini düşünmeden yapabiliyosan gerçek ve doğru dostu buldun demektir.Buna inanıyorum ben.Ve o kadar şanslıyım ki o gerçek kardeşi şimdiden buldum.'Sen ne dersen o olur!' , diyebiliyorum senin için.Çünkü inanıyorum ki söylediğin her kelime bana en iyi anlarımı yaşatabilecek kadar iyilikle dolu.Tıpkı bir eşinin daha olmadığına inandığım güzel yüreğin gibi..

Ve her defasında bir şeyler katıyorsun bana..En önemlisi hayatta önemli olduğunu sandığım birçok şeyin aslında ne kadar da gereksiz olduklarını farkettiriyorsun.Asla başa çıkamayacağımı sandığım korkularımın ne kadar savunmasız olduklarını görmemi sağlıyorsun.Ve bana dayanma gücü veriyorsun.Sen yanımda olduğun zamanlarda gözümün önünden çekilip gidiyor endişelerim..Dayanamayacağımı sandığım şeylere dayanabiliyorum senin sayende..Ve bana acı veren ama bağlandığım şeylerden kurtarıyorsun beni..Dahası dahası..Hepsi için binlerce kez teşekkür ederim sana meleğim..

Evet..Sana beslediklerimi anlatmaya kelimeler yetmiyor.Sığmıyor harflerin arasına hissettiklerim.En acısı da bu sanırım.Çünkü öyle şeyler hissettiriyorsun ki bana sonsuz mutluluğu yaşayabiliyorum onlar sayesinde.Ama endişe etmiyorum çünkü biliyorum ki benim anlatamadıklarımı hatta daha fazlasını biliyorsun , hissediyorsun sen.

Şunu bilmeni istiyorum birtanecik Aysu'm.Hayatıma girdiğinden beri , seni tanıdığımdan beri biraz önce saydığım birçok güzel şeyi ve dahasını gerçekten kattın bana.Bunun için minnettarım..En önemlisi de sen benim canım dostum , değerli kardeşim olduğundan beri birçok şey kolaylaştı..Daha sık gülebiliyorum sanırım artık..Ve daha fazla inanabiliyorum bir şeylerin gerçekleşmesinin bizim elimizde olduğuna..Yani gücüm var hayata karşı çıkabilmek için..Çırpınışlarım kolaylaşıyor hatta azalıyor artık..Karşıma çıkan iyi kötü her şeye umutla bakıyorum senin sayende..Belki tüm bunların seninle hiçbir alakası olmadığını düşünebilirsin ama inan bana öyle..Senin sayende oluyor tüm bunlar.

Hepsi için teşekkür ederim sana birtanem..Şükürler olsun ki tanıdım seni..Tanrı'nın sevgili kuluyum sanırım..Hayatımda sen varsan öyle olmalı..Bitmek tükenmek bilmeyen desteğin için , beni sonuna kadar dinlediğin , yükümü hafiflettiğin için..Ne olursa olsun o huzur veren gülümseyişlerinle hep yanımda olduğun için..Benim birtanecik Ayçu'm olduğun için..Bana böylesi bir kardeşlik verdiğin için..Beni kardeşin olarak gördüğün için..Şimdi sayamadığım daha birçok şey için binlerce kez teşekkür ederim fıstığım..Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim ; hayatımdaki en duydusal doğum günü kutlamasını sen yaşattın..Bu bakımdan da hayatımın sonuna kadar yakınımda olmasan da hep aklımda ve kalbimde olacaksın..Sana öyle bir yer ayırdım ki yüreğimde kimsecikler yetmez yerini doldurmaya..Böyle güzel bir şekilde ağlattığın için de çooook teşekkürler bebeğim..En tatlı gözyaşlarım bunlar benim (: Ve hep yanımda ol lütfen..Yıllar sonra ihtiyar bir nine olduğumda da benim minik Ayçu'm ol..Son doğum günümde de yanımda olduğunu hissetmek istiyorum..Buna hayatım boyunca ihtiyacım olacak çünkü..Sakın bırakma beni biricik kardeşim.. Seni sandığından da çoo...oook seviyorum..

I love you I love you I love you ...... I love you I love you I love you
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

Bugün Çok Özel! Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Çok Özel!   Bugün Çok Özel! EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 5:52 pm

Başak'cığım canım benim yaa..
Sana da çoook teşekkür ederim ((: Yanımdasın sen de..Mucksss =)
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

Bugün Çok Özel! Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Çok Özel!   Bugün Çok Özel! EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 6:22 pm

Tatlım benim...

Aşırı mutlu ettin beni yazdıklarınla ve söyleyecek söz bulamıyorum...
Yazdıklarının güzelliği sözlerin büyüsünde değil, kalpten gelen sıcak dokunuşlarda ve sözlerinin güzelliğinin yanısıra benim senin hakkında hissettiklerimi de yazmışsın, sanki ben birşey yazmışım da ayna tutup okuyormuşum gibi hissettim.

Ve yazdıklarına baktığımda bir kez daha gerçekten yanımda olan ve beni hissettiğim gibi hep sevecek birilerinin olduğunu görüyorum.

Sen yanımda olduğun sürece yaşamamızın bir amacı olduğunu düşüneceğim emin ol ki. Çünkü senin gibi bir meleğin dünyaya inmesinde, beni bulmasında bir amaç vardır kesinlikle. (=

Sen benim şansımsın, neşemsin, dört yapraklı yoncamsın, uğurlu rakamımsın, mutluluk perimsin ve daha nicelerisin...

Kardeşten de ötesin, sen benim bir parçamsın sanki doğarken başka biryere uçurduğum... Senin sayende şimdi içimde, kalbimde hissettiğim öyle birşey var ki anlatamam. Yüzüme kocaman bir gülümseme olarak yansıyor bu ve senin de hep bu şekilde gülümsemeni istiyorum.

Ağladığını yazmışsın; Mutluluktan da olsa ağlama! O güzel yüzüne yaşlar yakışmıyor senin, ak yüzünü daha da parlatacak bir gülümseme olmalı bir meleğin suratında! Umarım hep seni güldürecek şeyler yaşarsın, umut ışığım!

O güzel kalbinden kopan sözlerle beni sevindirdiğin tekrar, çooooo...ooook teşekkürler bi'tanem, dostumsun, kardeşimsin ve hep öyle kalacaksın!

Ve olur da birgün yollarımız ayrı düşerse diye şunları sana söylemem gerektiğini hissettim kuşum;
Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek. Bırakıp gitsem bile unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA!

Ne diyeceğimi şaşırdım, saçmalıyorsam üzgünüm kardeşim, beni affet lütfen. (=
Dahlia*
Moderatör
Dahlia*

Kadın
Lakap : Cissy

Bugün Çok Özel! Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Çok Özel!   Bugün Çok Özel! EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 6:55 pm

İyiki doğdun İremciğim.
Tatlım iyikide tanışmışız.
Mutlu yıllar sana .. Umarım Skandar'ını bulursun .. (:

Aysu'nun'da dediği gibi mutluluktan da olsa ağlama ..
Hep gül , her zaman mutlu ol gülmek çok yakışır İrem'ime (:
http://twitter.com/SkandyDahlia
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

Bugün Çok Özel! Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Çok Özel!   Bugün Çok Özel! EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 6:20 am

Aysu'mm biriciğim..

Yüreğimden geçenleri , iliklerime kadar hissettiklerimi yazdım sadece..İlk defa böyle bir şey yaşıyorum sanırım.Öyle bir yoğunlukla hissediyorum ki o güzel sözlerinle sonunda açığa çıkarttığın içimde bir yerlerde sıkışıp kalmış olan mutluluğu , sevgiyi..Anlatamıyorum ama hissedebiliyorum.Sana anlatmak istediğim söylemek istediğim binlerce şey var ama olmuyor işte.Tarif edemiyorum.Tek söyleyebileceğim bunun gerçek anlamda bir ilk olduğu.

Öyle şeyler yazmışsın ki birtanem..Her kelimenin anlamı biraz daha artmış sanki..Ağır anlamlar taşıyor yazdığın her şey benim için.Belki de bu yüzden bana neler hissettirdiklerini tam anlamıyla açıklayamıyorum..''Sen yanımda olduğun sürece yaşamamızın bir amacı olduğunu düşüneceğim emin ol ki. Çünkü senin gibi bir meleğin dünyaya inmesinde, beni bulmasında bir amaç vardır kesinlikle. (= '' Bu cümleler beni o kadar etkiledi ki..Anlatamıyorum yine ama öyle işte..Öyle anlam yüklü benim için.Ve bu sadece bir örnek..Senin yüreğin o kadar masum , o kadar iyilikle , şefkatle dolu ki her sözünün gerçekten kalbinle hissettiklerinin bir parçası olduğunu biliyorum.Ve senin gibi bir meleğin -asıl melek sensin (: - benim için böyle şeyler hissetmesi beni çok ama çoook heyecanlandırıyor.Ben de biliyorum ki sen hayatımda olduğun sürece , birbirimizden ne kadar uzakta olursak olalım , asla yalnız olmayacağım.Belki her defasında başımı omzuna yaslayıp ağlayabilme gibi bir şansım olmayacak ama yüreğime dokunan içten sözlerine dayanacağım.Ve kelimelerin bile bu kadar kıymetli olduğu bir dotluk yaşatıyor olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem az olur.

Sen benim bir masaldan çıkıverip hayatıma girmiş küçük perim oldun.En umutsuz vakalarda yarmıma koşup boğulmak üzereyken çekip kurtaran ve kalbimi sonsuz umutla dolduran meleğim oldun.Dahası en en karıncalısından siyah-beyaz anlarımı renklendiren bir mucize oldun benim için.

Yollarımız ayrı düşerse..Bu kötü ihtimali düşünmek bile istemiyorum..Yollarımız ayrı düşerse ben de yorgun düşerim.Seni asla bırakmam can dostum , kankam , kardeşim , her şeyim..Diğer yarımsın sen benim senden nasıl ayrılırım ben!Yazdıklarının saçma olduğunu düşünme lokumum.Onlar benim için çok kıymetli (:

Not: Seni çooook seviyorum canım Ayçu'm..Unutulmazımsın.. <3<3<3

~~~

Esra'cığım canım benim çok çok teşekkür ederim sana da.İyi ki de tanışmısız gerçekten birtanem.Bu değerli dileğin için ne kadar teşekkür etsem azdır (:
Şu an koskocaman gülümsüyorum sayenizde..Tatlılarım (: (:
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

Bugün Çok Özel! Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Çok Özel!   Bugün Çok Özel! EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 3:50 pm

Yazdıklarını okurken gözlerim doldu İrem'im... Gerçekten ağlayacaktım ama yapım işte ağlamayı sevmiyorum. İstesem de, içimden - üzüntü ya da sevinçten - ağlasam da bunu göstermeyi sevmiyorum. Ama emin ol ki eğer ağlasaydım birkaç saat durmazdım sanrım. Okudukça duygulanıyorum.

Lanetli olduğumu düşünürdüm... Meğer ne şanslıymışım.

Dediklerine laf bulamıyorum ve senin sözlerini sana iletiyorum birtanem. Yazdıklarını bir daha oku o yüzden! Very Happy

Seni seviyorum, beni sevdiğini biliyorum ve sana güveniyorum şansım.

Tanrı'nın bana vermeyi unuttuğu kardeşim...

..Meleğim..

Bugün Çok Özel!
1 sayfadaki 1 sayfası