SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taylor Swift

2 posters
YazarMesaj
Dahlia*
Moderatör
Dahlia*

Kadın
Lakap : Cissy

Taylor Swift Empty
MesajKonu: Taylor Swift   Taylor Swift EmptySalı Ağus. 11, 2009 7:19 am

Taylor Swift 25svfw0

Taylor Alison Swift veya bilinen adıyla Taylor Swift (d. 13 Aralık 1989) ABD'li bir şarkıcı, banço ve gitar müzisyenidir.

Sanatçı hakkında

1989 Pennsylvania doğumlu Swift, daha sonraları ailesiyle beraber Tennessee'deki Hendersonville kasabasına taşınmıştır. Verilmiş demeçlere göre, Swift'in en çok örnek aldığı isimler; bir opera sanatçısı olan ninesi ve bir başka country-pop şarkıcısı "LeAnn Rimes"tır. Her ne kadar aile, format olarak sanatsal ve klasik müziklerle içiçe bulunsa da, Swift, küçüklüğünden başlayarak country müziğe ilgi duymaya başlamıştır.

13 yaşında bir plak şirketiyle anlaşan Swift, burasının "istediği yer olmaması" nedeniyle bu şirketten ayrılmıştır. Taşındıkları Nashville'de "The Bluebird Café" adlı mekanda şarkı söylemeye başlayan Swift, sonunda 2006'da ilk çıkışını yapmış ve ilk albümü "Taylor Swift"i satışa sunmuştur. Başta "Should've Said No", "Teardrops On My Guitar" ve "Our Song" olmak üzere "country" listelerinin üst sıralarında yer alan şarkılar çıkaran Swift, 2008'de ise "AT&T TEAM USA Soundtrack" albümü için "Change" adlı şarkısını yayınlamıştır.

"Change"in ilk haftasında 10 numaraya yerleşmesiyle ilk top-10 şarkısına imza atan sanatçının sesi, benzer tarzda müzikler yapan sanatçı Avril Lavigne ile karşılaştırılmaktadır. Sanatçı, son olarak Kasım 2008'de yayınlanacak olan albümü "Fearless" için çalışmaktadır.

Albümler 2006: Taylor Swift
2008: Fearless

Şarkılar 2006 - "Tim McGraw" (#40 ABD)
2007 - "Teardrops on My Guitar" (#13 ABD)
2007 - "Our Song" (#16 ABD)
2008 - "Picture to Burn" (#28 ABD)
2008 - "Should've Said No" (#33 ABD)
2008 - "Change" (#10 ABD)
2008 - "Love Story" (#4 ABD)
2008 - "White Horse" (#13 ABD)
2008 - "You're Not Sorry" (#11 ABD)
2008 - "You Belong with Me" (#12 ABD)
http://twitter.com/SkandyDahlia
^^//!!CeMrE!!//^^
Moderatör
^^//!!CeMrE!!//^^

Kadın

Taylor Swift Empty
MesajKonu: Geri: Taylor Swift   Taylor Swift EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 11:22 am

Nedense bu kızı sevmiyorum.Bi tane şarksıı vardı Love Story bidebide You belong vith me mi ne öyle bir şey işte..Onları dinliyordum ama sonraları kasmaya başladı xl
Bir de böyle büyük büyük ödül törenlerinde çok iyi isimler varken pop ve r&b dalında.Şu kzıı seçmiyorlar mı deli oluyorum ..
mesela isim olarak hatırlayamıyorum geçti baya sanırım ama..
Bir ödül töreninde içinde Beyonce'nin de olduğu bi dalda koca beyonce dururken taylor'ın seçilmesi rezalet bence..
Ve ve ve asıl şu mesele...
Yılınsanatçısı bölümünde başka bir ödül töreninde de Micheal Jackson ve Eminem in de içinde bulunduğu kategoride yine ve yine Taylor kazandı
işte buna pes dedim

dinleyen dinler
dinleme demem
niye diyim ki zaten:D
sanki desem dinlemeyecek mi Very Happy
uf neyse saçmaladım asdfghjl

Taylor Swift
1 sayfadaki 1 sayfası