SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3

3 posters
YazarMesaj
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3 Empty
MesajKonu: Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3   Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3 EmptyPtsi Haz. 29, 2009 2:35 am

Bu sabah uyandığımda aklımda sadece iki isim vardı.Birtaneceik canım Aysu'm ve yine birtanecik canım Barış'm(Akarsu)..Benim için gerçekten çok çook değerli olan bu iki bebeğimin bugün doğum günü!!!

Önce canım Aysu'ma yazacağım..Bizim biricik Admin'imiz..Eğlenceli kişiliğinle bizleri gülümsetmeyi hep başardın.Dilerim senin o güzel yüzün de bir ömür boyu hep gülümser.Ağlamaların mutluluktan olur sadece.Yüreğinde insanlar için biriktirdiğin öyle bir sevgi var ki..Böyle uzakta olduğum halde hissediyorum sendeki aydınlatıcı gücü.O sevgiyi tarif edemiyorum ve bu yüzden 'aydınlatıcı güç' diyorum.Umarım yeni yaşında en imkansız görünen hayellerin dahi kolaylıkla gerçekleşiverir.Sağlık,başarı,mutluluk,sevgi,dostluk.....,kısacası bütün güzellikler hep seninle olsun canım dostum (: Kahkahalarla dolu yepyeni bir yaş geçirmen dileğiyle..Daha nice nice 29 Haziranlara...Seni çooook seviyorum!!!

Ve Barış'mın doğum gününü de kutlamak geliyor içimden..İyi ki doğdun Barış..Dünya'ya geldiğin için bugünü hep seviyorum..Ve ayrılığın başlangıcı olduğu için söyleyecek bir şey bulamıyorum bu güne..Bizleri gördüğünü biliyorum..İyi ki doğdun güzel gözlü çocuk..Seni seviyorum.

(Konuyu nereye açacağıma bir türlü karar veremeyince en uygun yerin Kişisel bölüm olduğunu düşündüm ama yanlış yerdeyse yöneticilerimiz gereğini yapar..[: )
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın
Lakap : Us

MesajKonu: Geri: Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3   Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3 EmptyPtsi Haz. 29, 2009 4:52 am

İrem'im!!!! Sen çok ayrı birşeysin, sen bu dünyadan olamazsın, bir meleksin sen! Beni nasıl mutlu ettiğini bilemezsin birtanem! Benim için o kadar özelsin ki... Sen her zaman kalbimdesin ve seni herşeyden çok seviyorum!!!! Söyleyecek söz bulamıyorum, bu kadar düşünceli davrandığın için birşey bulamadım diyecek. (: Umarım bütün 29 Haziran'larda yanımda olursun, olursunuz! Değerlimsin, tektanemsin İrem'im! <3333
DarkShines
Moderatör
DarkShines

Kadın
Lakap : Lini, g** lalesi(bu sadece Cemre için)

MesajKonu: Geri: Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3   Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3 EmptyPtsi Haz. 29, 2009 7:07 am

Doğum günün kutlu olsun Aysucancancinconcuk.
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3   Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3 EmptyPtsi Haz. 29, 2009 10:33 am

Sen de beni çook çoook mutlu ettin birtanem ve şu an gerçekten çok duygulandım..Seni azıcık mutlu edebildiysem ne mutlu bana.Öyle güzel,samimi şeyler yazmışsın ki..Senin gibi bir insanın hakkımda böyle şeyler düşünmesi beni gerçekten grurlandırdı.Ve biliyorum ki şimdi sayamayacağım kadar çok -o da benim bildiklerim- güzel düşüncelerle dolu bir yüreğe sahip olduğun için şans hep yanında olacak.Bütün hayatın boyunca isteğin her şeye sahip olmanı gerçekten yürekten istiyorum.Sen her şeyi hakediyorsun.Senin gibi bir dostum olduğu için çok şanslıyım (: Hayat boyu böyle güzel kal..Yanımdan ayrılma!!Koskocaman öpüyorum bebeğimi (: <3<3<3
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3   Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3 EmptySalı Haz. 30, 2009 12:58 pm

Teşekkürler Mine'cikcikcik! xD

İremmmmm!! Çok güzel şeyler yazıyorsun karşılık verebilitem kalmıyor. (: Söylediğin herşey senin için de geçerli, unutma! <3
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3   Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3 EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 11:05 am

Birtanem benimm!!! I love you
Karşılık beklemeden içimden geldiği gibi yazıyorum her şeyi..Sen de çok güzel şeyler yazmışsın bana (: Teşekkür ederim tatlı kuşum.Seni seviyorum!! <3<3
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3   Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3 EmptyCuma Tem. 17, 2009 4:55 pm

Biraz geç olacak cevap ama görememişim. Sad

Senin gibi bir dostum olduğu için çok şanslıyım, hep yanımda ol birtanem. Ben de seni seviyorum! <333

Bebeğimm!!İyi ki Doğdun <3<3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-